Akkent 2 Konsept

Akkent 2'yi aileler için özel olarak tasarladık. Her aile bireyine hitap edecek ince dokunuşlarla detaylandırdık. Huzur dolu, mutlu bir yaşam için...

255 Lüks Konut

Aileniz ile birlikte harika anları paylaşabileceğiniz mükemmel bir yuva. Burası Akkent Doğa Konutları. her detayı ile yepyeni, mükemmel bir yaşam.

Toplam 10.000 metrekare alan üzerine inşaa edilen Akkent Doğa konutları 2.Etap projemiz, 5 Blok'ta 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere toplam 255 lüks konut ve 15 ticari alandan oluşan konsept bir projedir.

Ustaca planlanan mimarisi ile evinizi dilediğiniz şekilde dekore ederken, geniş ve ferah yaşam alanlarına sahip olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınz. Mutfağından salonuna, balkonundan banyosuna kadar kullanılan her malzeme en iyilerinden seçilip özenle işlendi.

Doğa ile Baş Başa

Mükemmel Peyjaz Tasarımı

Pencerinizden her bakışınızda, yeşilin karşı koyulmaz büyüsüne kapılacaksınız.

Yürüyüş alanları, kamelyaları, spor alanları ve mükemmel peyzajı ile geniş alanlara sahip projede sabahları yapacağınız yürüyüşler ile güne harika başlangıçlar yapabilecek ve yürüyüş sonunda kamelyalarınızda komşularınızla günaydın sohbetleri gerçekleştirebileceksiniz.

15 Ticari Ünite

Merkezi konumu sayesinde çok kazandırcak ticari alanlar.

Akkent Doğa konutları 2.Etap projemizde mimari çalışmaları stratejik olarak gerçekleştirilmiş 15 adet ticari ünite bulunuyor. Merkezi lokasyonu sayesinde son derece kazançlı bir yatırımın kapısını arayalan Akkent ticari alanları, özellikle kurumsal müşteriler için ideal bir konumda.

Eşsiz Yatırım Fırsatı

ALIRKEN %100 KAZANacaksınız

Çünkü, Geleceğin İstanbul'un da Tam merkezdesiniz.

Havalimanı ile, metrosu ile, hızlı treni ile, devlet destekli üst düzey projeleri ile "Geleceğin İstanbul'u" olarak nitelendiren bir lokasyonda yükselen Akkent 2, yatırımcısına inanılmaz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Modern ve Estetik

Banyosundan mutfağına, ankastresinden seramiklerine kadar özenle tasarlanan Akkent Doğa Konutlarında her şey daha konforlu yaşamanız için...