Akkent 2 Lokasyon

Geleceğin İstanbul'un da, Tam Merkezdesiniz.

Geleceğin İstanbul'u

Akkent doğa Konutları sadece Marmara'nın değil, Türkiye'nin projesi Kanal İstanbul'un hemen yanında yükseliyor.

Türkiye’nin 2023 hedefi yolundaki dev projelerden biri Kanal İstanbul için 1/100 bin ölçekli güzergah ve rezerv yapı planı tamamlandı. Buna göre Kanal İstanbul güzergahı Marmara Denizi'ni Küçükçekmece Gölü'nden ayıran kıstaktan başlıyor. Altınşehir ve Şahintepe mahallelerinden geçerek Sazlıdere Baraj Havzası boyunca devam edecek Kanal İstanbul, Terkos ve Durusu mahallelerinin yakınlarında Terkos Gölü'nün doğusundan Karadeniz'e ulaşacak. Proje alanı, Arnavutköy (28,6 km) Küçükçekmece (7 km), Başakşehir (6,5 km) ve Avcılar (3,1 km) ilçe sınırları içinde olacak.

Kapınızda Hızlı Tren

Akkent Doğa konutları 2. Etap, Yeni Hızlı Tren Projesine paralel konumda bulunuyor.

Yapımı süratle devamn eden yeni hızlı tren projesine paralel konumda bulunan Akkent, 300 metrelik cephesi ile hızlı tren projesine paralel konumda bulunuyor ve bu haliyle sakinlerine büyük ulaşım kolaylığı sağlarken, yatırımcılarına da eşsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Yeni Bağlantı Yolları

İstanbul'un 3. havalimanı ve yavuz sultan selim köprüsü'ne bağlantı yolları üzerinde.

Dünya'nın en büyük havalimanı olacak olan İstanbul 3. havalimanı'na ve İstanbul'un 3. köprüsü olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne bağlantı sağlayan ve yapımı devam eden kuzey Otobanına paralel konumda buunan Akkent dooğa konutları 2.Etap projesi ile Dünya'nın her yerine rahat ulaşım imkanı.

Tam Merkezdesiniz

İhtiyaç duyabileceğiniz hemen herşeyin tam merkezindesiniz.

Akkent Doğa konutları 2.Etap projemiz İstanbul Arnavutköy Deliklikaya Mevkii'nde, 3. Havalimanı ve 3. Köprü bağlantı yolları üzerinde, Kuzey Otobanı'na 5 dakika mesafede, MUSIAD Teknokent projesinin hemen yanında, yeni Hızlı Tren projesine paralel, Havalimanı Metrosu'na 5 dakika mesafede bulunuyor. Bahçeşehir 2.Kısım'a 1 kilometre mesafede bulunan Akkent Dopa konutları, genişletme çalışması yapılan Bahçeşehir Gölet projesine de yürüme mesafesinde bulunuyor. ayrıca Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kurumları, Sanayii ve Alışveriş Merkezleri'ne çok yakın.